https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 199
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2952513
31575
452
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1963. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai - III. Alpesi összetett." kétoldalas, zománcozott bronz díjérem eredeti tokban (30mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2928632
31576
452
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1965. "Universiade Budapest" műgyantás fém jelvény (20x15mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2965732
31577
452
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1966. "Pénzverő SE - 1966 - Jó munkáért" aranyozott fém érdemérem (59x59mm) márvány talapzaton (120x105x30mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2832046
31578
452
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1970 k. "Több éves eredményes munkája elismeréséül Pest megyei sporthivatal Kiss Károly" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (175mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2830119
31579
452
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1970. "III. Országos Sportnapok 1970" fém kitűző (12x30mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2805199
31580
452
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1970. "Népsport" kétoldalas fém emlékérem eredeti tokban (30mm) T:1- tok belsejében a szivacs foszlott
Das Lot is nicht erreichbar
2621140
31581
452
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2619672
31582
452
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
2910823
31583
452
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. "Alkotó Ifjúság Pályázat - FMKT-FAT" bronz emlékplakett (70mm) + "Magasabb Egység Bajnokság" bronzozott Al plakett, "SZABADFOGÁSÚ BIRKÓZÁS NEHÉZSULY III." bronzozott fém díjplakett (70mm) T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
2927673
31584
452
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1973. "Szövetkezeti Jubileumi Sportversenyek 1948-1973" bronz emlékérem (45mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2928482
31585
452
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1974. "Ferencvárosi Torna Club 1899-1974 / Erkölcs - Erő - Egyetértés" Al emlékérem (30mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2832032
31586
452
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1979. "Debrecen sportjáért - kiváló sportvezető 1979" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse