10465.
Beendet 452. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
92,14 EUR, 106,25 USD
Bártfay jelzéssel, XIX. sz. vége: Férfi italokkal, 1885. Olaj, vászon, kissé sérült. Antik, kissé sérült fakeretben, 44×34 cm