Gábor Jenő (1893-1968): Szegletes formák. Fedőfehér, fotókarton. Jelez... https://www.darabanth.com/de/452-Fernauktion/452.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gabor-Jeno-1893-1968-Szegletes-formak-Fedofeher-fotokarton-Jelezve-jobbra-lent-Uvegezett~II3012876
3012876
10005
452
90000
Beschreibung: Gábor Jenő (1893-1968): Szegletes formák. Fedőfehér, fotókarton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. Hátoldalán Antikart és Modernart Galéria, Pécs igazolásával. 35x25 cm/
: nagy_andras