Buzás András (1943-): Tanya gémeskúttal. Olaj, papír, jelzett, üvegeze... https://www.darabanth.com/de/452-Fernauktion/452.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Buzas-Andras-1943-Tanya-gemeskuttal-Olaj-papir-jelzett-uvegezett-fafakeretben-hatoldalan~II3006328
3006328
10069
452
Beschreibung: Buzás András (1943-): Tanya gémeskúttal. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fafakeretben, hátoldalán Buzás András autográf ajándékozási soraival 1997-ből. 21×32,5 cm
: nagy_andras