[Miklós Elemér] E. von Miklós: Das malerische Ungarn. Mit 185 Heliogravuren. Bp., 1934, Cserépfalvi, 160 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.