Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Szerk.: Borovszky ... https://www.darabanth.com/de/452-Fernauktion/452.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000016/Magyarorszag-varmegyei-es-varosai-Nograd-varmegye-Szerk-Borovszky-Samu-Bp-1911-Orszagos~II3014415
3014415
452
26000
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Szerk.: Borovszky Samu. Bp.,[1911],Országos Monografia Társaság, XI+748 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, kopott borítóval.
: nagy_andras