Budapesti czím- és lakásjegyzék. Kiadja a Franklin-Társulat. XXIX. évf. 1928. Bp., 1928., Franklin, XX+4+1-332+982 p. Benne 1928-as nyári menetrenddel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel és gerinccel, hiányos: az első részből a 332. oldal után a 333-908. oldalak (576 oldal) hiányoznak.