18014.
Beendet 452. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XIV. kötet: Morvaország és Szilézia. Bp., 1897., M. Kir. Államnyomda, XVI+728 p. + 1 (színes képtábla) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval.