Az Osztrák-Magyar Monarchia Írásban és Képben. XII. Galiczia. Budapest, 1898, Magyar Királyi Államnyomda, XVI+886 p. + 2 (színes képtábla) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Aranyozott gerincű félbőr-kötések, kopott borítóval, volt könyvtári példányok.