1936 Magyarország tiszti cím- és névtára. XLIV. évf. 1936. Szerk. és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1936., Magyar Királyi Állami Nyomda, XVI+664+26 (korabeli hirdetések) p. Kiadói piros félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.