18694.
Beendet 452. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Barlai Ervin: Fontosabb fafajaink meghatározása makroszkopikus úton. Faipari Kutató Intézet Közleménye 1. sz. Bp., 1952, Könnyűipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Fekete-fehér fotókkal. Kihajtható táblákkal. Kiadói papÃrkötés, volt könyvtári példány, foltos borÃtóval, az elülsÅ‘ borÃtó belsején cÃmkenyomokkal, sérült cÃmlappal.