Takács Béla: Parádi üvegművészet. Bp., 1970, Műszaki. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 2150 példányban.