Dr. Baktay Ervin: A diadalmas jóga. Rádzsa jóga. A megismerés és önura... https://www.darabanth.com/de/452-Fernauktion/452.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000038/Dr-Baktay-Ervin-A-diadalmas-joga-Radzsa-joga-A-megismeres-es-onuralom-tana-Bp-1942-~II3005922
3005922
18998
452
Beschreibung: Dr. Baktay Ervin: A diadalmas jóga. Rádzsa jóga. A megismerés és önuralom tana. Bp., 1942, Pantheon, 257+(3) p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopottas borÃtóval. ajándékozási bejegyzéssel az elÅ‘zéklapon
: karap_norbert