Bücher: Märchen Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2949624
19097
451
Books: Tales
2 db Walt Disney Donald kacsa Lustiges Taschenbuch zsebkönyv az 1980-as évekből
3001018
19098
451
Books: Tales
Nast, Clara: Csöppike tavasza. Bp., én., Nova. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borítóval.
2819433
19099
451
Books: Tales
2960293
19100
451
2200
Books: Tales
Josef Haltrich: A medve, a farkas, a róka és a nyúl a medgyesi vásáron. Ford.: Fodor Sándor. Liana Petrutiu rajzaival. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói tűzött papírkötés.
2960266
19101
451
2200
Books: Tales
Kását főz a kisegér. Ludovít Fulla nemzeti művész képei a népi mondókákhoz. Ford.: Rab Zsuzsa. Bratislava-Bp., 1965, Mladé letá - Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 2949542
19102
451
Books: Tales
Honti János: A mese világa. Bp. é.n. Pantheon. Kiadói vászonkötésben, hátsó borító sérült
2949552
19103
451
Books: Tales
Fábián Gyula: A rozmaring örs kalandjai. Bp., é.n. Dante Kiadói félvászonkötésben hátsó borítón kis sérülés
2996009
19104
451
Books: Tales
Bálint Ágnes: Mazsola és Tádé. Bp., 1971. Móra. Kiadói papírkötésben gerincen kis sérülés, névbeírás 2996013
19105
451
Books: Tales
Bálint Ágnes Lévai Sándor: A Futrinka utca lakói. Bp., 1966. Móra. Kis kopással a sarkokon Kihajtható képeskönyv 2920539
19106
451
Books: Tales
Dolinay Gyula: Arany könyv. Ifjúsági olvasmányok. Számos képpel. Bp., é.n. Hírlapkiaó. Aranyozott festett vászonkötésben 96p. Halfer J, könyvkötészet
2968950
19107
451
Books: Tales
Ifj. Pataki Mihály: Az eltévedt bárányka. (Bp., 1941), szerzői kiadás (Szalay Sándor-ny.), 79+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
2680625
19108
451
Books: Tales
S. Bell - Dunlop: Narnia titkai A-tól Z-ig. 2007, Gold Book. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF