Gläser Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2975027
11800
450
Glass-objects
Antik csiszolt mintás fújt üvegkancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23,5 cm
2965096
11801
450
Glass-objects
Fedeles söröskorsó, aljánál savmaratott, címer rátéttel, Fogót vissza kell ragasztani m: 17,5 cm 2908134
11802
450
Glass-objects
Ólomkristály váza, gazdagon csiszolt mintával, címkével jelezve, hibátlan, m: 19,5 cm 2948457
11803
450
Glass-objects
Régi patikai üveg, dugós, jelzéssel, kis kopással, m: 16,5 cm
2954333
11804
450
2200
Glass-objects
Festett üvegkínáló, olasz, szignóval, hibátlan, 19x19x7 cm
2953929
11805
450
Glass-objects
Murano Venezia többszínű díszítésű üvegtálka, anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, 11,5x8,5 cm
2896279
11806
450
Glass-objects
Csíkos kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm 2956066
11807
450
Glass-objects
Csiszolt mintás ólomkristály kosár kínáló, jelzés nélkül, kopással, m: 12,5 cm
2955852
11808
450
2200
Glass-objects
Leonardo design piros kínálótál, jelzett, hibátlan, 32x32 cm 2907345
11809
450
Glass-objects
Leonardo asztali üveg váza. Jelzett, hibátlan 28 cm 2864173
11810
450
Glass-objects
Bíbor színű metszett üveg váza. Hibátlan 22 cm
2915978
11811
450
Glass-objects
Csiszolt ólomkristály tejkiöntő kancsó, jelzés nélkül, kopással, m: 12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF