Spielzeuge Zahl der Lose: 105
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2990805
13074
450
Toys, board-games
Simpsons Sportőrület hűtőmágnes gyűjtőalbum 20 db mágnessel, egy lapon kivágásból eredő hiánnyal
2994310
13075
450
Toys, board-games
3 db porcelán fejű baba, az egyik sérült, 24 - 55 cm
2935210
13076
450
Toys, board-games
3 db porcelán baba, régi ruhákban, egyik jelzett 16-41 cm
2931021
13077
450
Toys, board-games
Ki ez? Művészettörténeti társasjáték, 2 db különböző kiadás, 100-100 kártyával, sérült műanyag tokban
2959397
13078
450
Toys, board-games
Anchor Puzzle kirakós játék, kőőrlemény, kísérő füzettel. 8x8 cm 2743982
13079
450
Toys, board-games
Kis műanyag játék tétel, benne Quasimodo, Batman, stb.
2970182
13080
450
Toys, board-games
Magyar kártyapakli, bontatlan, régi Lottó műbőr tokban
2930498
13081
450
Toys, board-games
Régi Sicherer lakat, kulccsal, szép állapotban, m: 6,5 cm 2894818
13082
450
Toys, board-games
Mamos Ingrid építő játék eredeti dobozában
2909494
13083
450
Toys, board-games
2 pakli franciakártya + 1 pakli magyarkártya, tokban 2974179
13084
450
Toys, board-games
cca 1920 Kunst-Quartett, Alte Meister von der Hoch-Renaissance bis zu Ende des 18ten Jahrhunderts. (No. 222). Verlag von Otto Maier in Ravensburg. / A festészet mesterei a reneszánsz fénykorától a 18. század végéig. Régi német nyelvű kártyajáték, 60 lappal (komplett), útmutatóval. Eredeti, sérült dobozában, helyenként sérült lapokkal.
2937697
13085
450
Toys, board-games
Parti tarisznyarák, 3D puzzle fából, bontatlan csomagolásban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF