Spielzeuge

Zahl der Lose: 105

Simpsons Sportőrület hűtőmágnes gyűjtőalbum 20 db mágnessel, egy lapon kivágásból eredő hiánnyal
13074.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db porcelán fejű baba, az egyik sérült, 24 - 55 cm
13075.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

3 db porcelán baba, régi ruhákban, egyik jelzett 16-41 cm
13076.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ki ez? Művészettörténeti társasjáték, 2 db különböző kiadás, 100-100 kártyával, sérült műanyag tokban
13077.

Rufpreis:
2 000 HUF

Anchor Puzzle kirakós játék, kőőrlemény, kísérő füzettel. 8x8 cm
13078.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kis műanyag játék tétel, benne Quasimodo, Batman, stb.
13079.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar kártyapakli, bontatlan, régi Lottó műbőr tokban
13080.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi Sicherer lakat, kulccsal, szép állapotban, m: 6,5 cm
13081.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mamos Ingrid építő játék eredeti dobozában
13082.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 pakli franciakártya + 1 pakli magyarkártya, tokban
13083.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1920 Kunst-Quartett, Alte Meister von der Hoch-Renaissance bis zu Ende des 18ten Jahrhunderts. (No. 222). Verlag von Otto Maier in Ravensburg. / A festészet mesterei a reneszánsz fénykorától a 18. század végéig. Régi német nyelvű kártyajáték, 60 lappal (komplett), útmutatóval. Eredeti, sérült dobozában, helyenként sérült lapokkal.
13084.

Rufpreis:
1 600 HUF

Parti tarisznyarák, 3D puzzle fából, bontatlan csomagolásban
13085.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF