Militaria Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2890195
16060
450
Military
Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm
2798911
16061
450
11000
Military
2937345
16062
450
900
Military
1982 Honvédelmi Érdemérem kitüntetés adományozó oklevele, Czinege Lajos honvédelmi miniszter bélyegzett aláírásával, eredeti mappában
2874816
16063
450
900
Military
cca 1950-1960 A Brit Királyi Légierő és Haditengerészet vadászgépei és hadihajói, 5 db sajtófotó, a hátoldalon feliratozva, 20x15 cm / British Royal Airforce and Navy fighter jets and battleships, 5 press photos 2969897
16064
450
Military
cca 1916 C. P. Goerz Wien und Pozsony világháborús katonai távcső, korának megfelelő jó állapotban, eredeti, kopott bőr tokjában 2907612
16065
450
Military
2 db katonai egyenruha nadrág, megkímélt, jó állapotban (méret és egyéb jelzés nélkül)
2907726
16066
450
Military
cca 1914-1918 Az Érdekes Újság 3 db háborús képe: Galíciai állások egy folyó homokos részén; Tábori ágyúk; Népfölkelők erdei táborozása. Fénynyomat, papír, kissé sérült lapszélekkel, 27x20,5 cm
2939526
16067
450
Military
1938 Bp., M. kir. Honvédségi Jóléti Alap értesítése 300P segély kiutalásáról, Szilágyi Lajos ny. g. százados részére
2895057
16068
450
Military
2964306
16069
450
Military
Amerikai hadsereg hátizsákja, sorszámozott, jelzett 60 mm-es lövedékek, alkatrészek szállításához, sivatagi mintázattal
2964305
16070
450
Military
TAD Tactical Assault Design. katonai hátizsák, 40 L újszerű állapotban
2994465
16071
450
Military
1944 Harctéri emlék töltényhüvelyből készült díszváza vésésekkel, monogrammal. 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF