Landkarten

Zahl der Lose: 48

cca 1915 Kolomea (Ukrajna) és környéke, katonai térkép, hátoldalán kézzel írt feljegyzésekkel, körbevágva, 56x38 cm
16130.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930-1939 Európa politikai térképe, hozzá ráilleszthető hártyapapír az 1939. áprilisi határokkal, 1 : 18.000.000, M. kir. Állami Térképészet, kissé sérült, 38x29 cm
16131.

Rufpreis:
1 400 HUF

1985 Magyarország Camping térképe, hátoldalán a kempingek táblázatos listájával, jelmagyarázattal és tájékoztatóval, 79,5x56,5 cm
16132.

Rufpreis:
1 800 HUF

1942 A Föld országai, kiadja: Kókai Lajos, ragasztott, 78×116 cm
16133.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ázsia és Polinézia, 2 db térkép
16134.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910 Közép-Európa vasúti térképe, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, szakadással, 47×59 cm
16135.

Rufpreis:
1 800 HUF

1903 Der Nordosten der Österreichisch-Ungarischen Monarchie mit den angrenzenden Gebieten des Russischen Reiches / Az Osztrák-Magyar Monarchia északkeleti részének és az Orosz Birodalom szomszédos területeinek térképe, 1 : 2.000.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb lapszéli szakadásokkal, 67,5x49,5 cm
16136.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1982 Magyarország térképe, 1 : 500.000, MN Térképészeti Intézet, kis sérülésekkel, 108x77 cm
16137.

Rufpreis:
2 000 HUF

1966 Magyarország földtani térképe, L-34-II-Budapest, 1 : 200.000, Magyar Állami Földtani Intézet, kissé sérült, koszos, 96x69 cm
16138.

Rufpreis:
2 400 HUF

Használati utasítás Magyarország távolsági térképéhez. Bp., 1900, Kereskedelemügyi M. Kir. Ministerium,(Károlyi György-ny.), vászonra kasírozva, a széleken ceruzás jegyzetekkel, a vászon hátoldala foltos, 45x61 cm
16139.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1845 Pianta della citta di Milano / Venezia. Atlante Geografico dell'Italia - Regno Lombardo-Veneto No. 10-11. / Milánó és Velence rézmetszetű térképe, sérülésekkel, 61x42,5 cm
16140.

Rufpreis:
2 800 HUF

1897 Az Osztrák-Magyar Monarchia és Közép-Európa utazási térképe. Kis beszakadással 30x40 cm
16141.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF