cca 1930-1939 Európa politikai térképe, hozzá ráilleszthető hártyapapír az 1939. áprilisi határokkal, 1 : 18.000.000, M. kir. Állami Térképészet, kissé sérült, 38x29 cm
1903 Der Nordosten der Österreichisch-Ungarischen Monarchie mit den angrenzenden Gebieten des Russischen Reiches / Az Osztrák-Magyar Monarchia északkeleti részének és az Orosz Birodalom szomszédos területeinek térképe, 1 : 2.000.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb lapszéli szakadásokkal, 67,5x49,5 cm
Használati utasítás Magyarország távolsági térképéhez. Bp., 1900, Kereskedelemügyi M. Kir. Ministerium,(Károlyi György-ny.), vászonra kasírozva, a széleken ceruzás jegyzetekkel, a vászon hátoldala foltos, 45x61 cm
cca 1845 Pianta della citta di Milano / Venezia. Atlante Geografico dell'Italia - Regno Lombardo-Veneto No. 10-11. / Milánó és Velence rézmetszetű térképe, sérülésekkel, 61x42,5 cm