Flohmarkt

Zahl der Lose: 466

Retro iparművész kávés-mokkás készlet, réz-üveg. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal, egyik üvegbetét hiányzik, csésze m: 5,5 cm
12763.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retro iparművész teás szett, réz-üveg. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal, tálca d: 32 cm, pohár m: 6 cm
12764.

Rufpreis:
3 000 HUF

Delfines palacktartó. Faragott fa 25 cm Jelzés nélkül
12765.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lőtéri spotter működik, kopott, feltehetően MOFÉM gyártmány, jelzés nélkül, h:50cm
12766.

Rufpreis:
12 000 HUF

Angol tál, ezüstözött alpakka, jelzett, 31x22,5 cm
12767.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bronz falikar, gyertyaizzós kivitelben, kopott, m:19cm
12768.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db kölnis üveg, egyik kicsi bontatlan, m:10-25cm
12769.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2db két ágú bronz gyertyatartó, szép állapotban, m:25cm
12770.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hunter japán távcső, 7-15x 35 mm 300 ft at 1000 yds at 7x, bőr lencsevédővel, jó állapotban
12771.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Alabástrom nyúl figurás hamuzó, jelzés nélkül, kis kopással, 15x13x7 cm
12772.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Sétapálca, h: 90 cm
12773.

Sétapálca, h: 90 cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Fém gyertyatartó, fa baluszterrel, kopásnyomokkal, m: 30 cm
12774.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF