Flohmarkt

Zahl der Lose: 466

Magyar Art Deco réz doboz, fa betéttel, jelzés nélkül, egyik golyó lába hiányzik, 15x20x6cm
12651.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Nagy méretű műbőr akta-, orvosi táska, kopásnyomokkal, karcolásokkal, 50x30 cm
12652.

Rufpreis:
6 000 HUF

Siemens optiPoint 500 entry típusú vezetékes telefon, jó állapotban
12653.

Rufpreis:
2 000 HUF

Copper Homa Silver réz serpenyő. Belül elszíneződött 52 cm
12654.

Rufpreis:
4 000 HUF

Asztali lámpa fém testtel, pergamen burával, vezetékkel. 50 cm
12655.

Rufpreis:
5 000 HUF

Art deco intarziás fadoboz, kis kopással, 23x13x7 cm
12656.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi zománcos tábla. "A" tűzveszélyességi osztályú helyiség, fokozottan tűz és robbanás veszélyes!. Kopott, 24,5x40 cm
12657.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Régi cégértábla, "Bencsik György csizmadia mester", kopott, 20x30 cm
12658.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Régi festett fémtábla, "A szellőzőnyílások eltakarása életveszélyes!", kis kopással, 15x20 cm
12659.

Rufpreis:
1 200 HUF

Régi zománcos tábla, "Szellőzőnyílások eltakarása életveszélyes!", kopással, 10x16 cm
12660.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Olasz bronz kínáló, fogóval, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 25,5 cm
12661.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Nagy méretű díszített kagyló 15x15 cm
12662.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF