Flohmarkt Zahl der Lose: 466
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2754306
12651
450
7500
Flea Market
Magyar Art Deco réz doboz, fa betéttel, jelzés nélkül, egyik golyó lába hiányzik, 15x20x6cm
2747549
12652
450
Flea Market
Nagy méretű műbőr akta-, orvosi táska, kopásnyomokkal, karcolásokkal, 50x30 cm
2643335
12653
450
Flea Market
Siemens optiPoint 500 entry típusú vezetékes telefon, jó állapotban
2990473
12654
450
Flea Market
Copper Homa Silver réz serpenyő. Belül elszíneződött 52 cm 2990778
12655
450
Flea Market
Asztali lámpa fém testtel, pergamen burával, vezetékkel. 50 cm
2941495
12656
450
Flea Market
Art deco intarziás fadoboz, kis kopással, 23x13x7 cm
2970128
12657
450
Flea Market
Régi zománcos tábla. "A" tűzveszélyességi osztályú helyiség, fokozottan tűz és robbanás veszélyes!. Kopott, 24,5x40 cm
2970125
12658
450
Flea Market
Régi cégértábla, "Bencsik György csizmadia mester", kopott, 20x30 cm 2970123
12659
450
Flea Market
Régi festett fémtábla, "A szellőzőnyílások eltakarása életveszélyes!", kis kopással, 15x20 cm 2970122
12660
450
2200
Flea Market
Régi zománcos tábla, "Szellőzőnyílások eltakarása életveszélyes!", kopással, 10x16 cm 2970116
12661
450
3200
Flea Market
Olasz bronz kínáló, fogóval, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 25,5 cm
2990911
12662
450
3200
Flea Market
Nagy méretű díszített kagyló 15x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF