Drucksachen

Zahl der Lose: 286

1936 Hazai és külföldi ásványvizek ismertetése. Átnézte és előszóval ellátta: Dr. Benczúr Gyula. Kiadja: Édeskuty L. Ásványvíz kereskedelmi Rt., 16 p. Képes reklámnyomtatvány,
16696.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1936 Receptnaptár, heti bontásban, hiányzó címlappal, néhány lapon szakadásokkal, 24,5x16 cm
16697.

Rufpreis:
1 600 HUF

1937 A Bajusz György Dr.-né Kossányi Edit és tanártársai nyilv. jogú leánygimnáziumának értesítője az 1936-37. iskolai évről. Bp., Szepes és Urbányi-ny., 37+(3) p. + 8 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, kisebb gyűrődésekkel.
16698.

Rufpreis:
1 000 HUF

16699.

Rufpreis:
1 200 HUF

16700.

Rufpreis:
1 200 HUF

1938 Cukrász bál kitöltetlen táncrendje, kissé foltos + 6 db dombornyomott virágmotívumos táncrend borító, 10,5x6 cm
16701.

Rufpreis:
3 000 HUF

1938 Film, Színház, Irodalom I. évf. 1. sz. (induló szám), 1938. december 22-29. Bp., Athenaeum-ny., 128 p. Számos fekete-fehér fotóval, hirdetésekkel, keresztrejtvénnyel. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
16702.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1938 Képes Vasárnap - Az ezeréves Magyarország. A Pesti Hírlap karácsonyi albuma. Irredenta kiadvány, számos fekete-fehér képpel illusztrálva, érdekes írásokkal. Tűzött papírkötés, sérült címlappal, 100 p. + cca 1930 Emlékezzünk Nagymagyarországról! II. füzet. A Pesti Hírlap kiadása. A címlapon I. Ferenc József és Wekerle Sándor miniszterelnök. Fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. Tűzött papírkötés, kissé sérült, 44 p.
16703.

Rufpreis:
1 800 HUF

1938 L'illustration "L'automoblie" száma, számos képpel korabeli Peugeot, Citroen, Renault, Mercedes-Benz, Delage, Delahaye stb. gépjárművekről, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos
16704.

Rufpreis:
2 000 HUF

1938 Budapesti Eucharisztikus Világkongresszus imalap
16705.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Alföld 1938 április 24-i száma, hajtott, sérüllt
16706.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1938-1940 3 db légoltalmi tájékoztató füzet: Légoltalmi ABC; Légoltalmi emlékeztető a védekező lakosság számára; Hogyan védekezzünk a légitámadás ellen?
16707.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF