Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2917847
20241
450
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 6,2 g
2917766
20242
450
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, kő díszítéssel, h: ~45 cm, nettó: 3,8 g 2917791
20243
450
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett, bruttó: 2 g 2966989
20244
450
Ezüst (Ag) cigaretta tárca, jelzéssel, kis kopással, benne ajándékozási bejegyzéssel: "Őszinte barátsággal és fáradozásaidért köszönettel, ifj. Dr. Dobay István 1942". 10,5x8 cm, nettó: 115 g 2989945
20245
450
48000
Szecessziós aranyozott ezüst (Ag) táska keret. Áttört, virág mintás, lánccal, Jelzett 20 cm, 160 g
2819244
20246
450
30000
2819234
20247
450
44000
2929981
20248
450
Ezüst (Ag) nyelű szervírozó lapát, jelzéssel, h: 17,5 cm, bruttó: 36 g
2929984
20249
450
Ezüst (Ag) nyelű art deco szervírozó lapát, jelzéssel, h: 15,5 cm, bruttó: 29 g
2945486
20250
450
24000
Ezüst (Ag) nyaklánc és karkötő, vörös jáspissal, jelzett, h: 18,5-42 cm, bruttó: 12 g
2945492
20251
450
Ezüst (Ag) medál, szintetikus kövekkel, jelzett, 3,5 cm, nettó: 5,9 g
2945491
20252
450
15000
Ezüst (Ag) koktélgyűrű, színes, szintetikus kövekkel, jelzett, 55-ös méret, bruttó 15 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF