Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 291

Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán vízparti táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x60 cm
10748.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Fantasy jelenet. Olaj, vászon. Oldalán apró felületi sérülésekkel. 60×50 cm
10749.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Enteriör. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 29x36 cm
10750.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Arckép. Olaj, vászon, 33x27 cm
10751.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Szecessziós formák. Akvarell, ceruza, papír, 29x15,5 cm
10752.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Jelzés nélkül: Virágzó domb. Olaj, papír, farostra ragasztva. Kissé sérült. 40x30 cm
10753.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: 29 db pornó grafika.,Ceruza, papír, 21x17 cm
10754.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Dunai látkép. Akvarell, papír, 19,5x25 cm
10755.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Erotikus tusrajz, jelzés nélkül 16x10 cm
10756.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Raglan Castle, Wales. Ceruza, karton, paszpartuban, 12x17 cm
10757.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül (Theo Schafgans?): Utcarészlet Vilichben (Bonn, Németország). Pasztell, papír. Hátoldalán feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24×31 cm.
10758.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Balatoni kikötő. Olaj, farost, keretben, 42x55 cm
10759.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF