Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
60 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
XX. sz. elején működött magyar festő: Kalapos hölgy portréja, 1909. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Balra lent Restaurált. Paszpartuban. 57,5×46,5 cm. / Hungarian painter: Lady in hat, 1909. Oil on canvas, unsigned. Restored.