10523.
Beendet 450. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,88 EUR, 87,50 USD
Szily jelzéssel, magyar festő, XX. sz eleje: Csendélet Regalia media szivarosdobozzal és Világ c. újsággal, 1918. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, hátoldalán Handelsmann budapesti képkeretező korabeli címkéjével. 50x60 cm