10551.
Beendet 450. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
32 000 HUF
86,72 EUR, 100,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Budapest, tabáni részlet. Olaj, vászon. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 55×69 cm.