Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
18 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül (Komáromi-Kacz Endre?): Zöldellő táj. Olaj, karton. Hátoldalon Komáromi-Kacz Endre felirattal és Műcsarnok Bp., 1927, Téli kiállítás raglappal. Dekoratív fakeretben. 24,5x32 cm