Foto

Zahl der Lose: 472

13826.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1894-1897 Nemes Hanzély Gyula a Balassagyarmati Bank későbbi elnökének fotói, 6 db keményhátú fotó, 2 db Pobuda Károly (Budapest), 4 db Keglovich Emil (Szeged), közte katonafotók is, néhány dátumozva, egy sarkában saját kezű aláírásával, 10x6 cm és 16x8 cm közötti méretben + 1893 Nemes Hanzély Gyula és barátja Z. Szalatsy Rezső aláírt portréja, keményhátú fotó Elbl és Pietsch budapesti műterméből, a sarkán hiánnyal, 6x6 cm
13827.

Rufpreis:
4 000 HUF

1896 Nemes Hanzély Gyula a Balassagyarmati Bank későbbi elnökének és Z. Szalatsy Rezső aláírt portréfotója, keményhátú fotó Elbl és Pietsch budapesti műterméből, a verzón a magyar nagycímerrel, és aranyozott, litografált 'A Milleneum Emlékére 1896' felirattal hármashalmos-kettős keresztes címer körül, 16x10 cm
13828.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1900 Czullik Betti és Czullik Inez, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányainak fotója, keményhátú fotó Giovanni Horváth bécsi műterméből, 17x11 cm
13829.

Rufpreis:
2 800 HUF

13830.

Rufpreis:
1 000 HUF

1870 Bécs, a Magyar Nyugati Vasút (Ungarische Westbahn) közös magyar-osztrák vasúttársaság tisztviselőinek csoportképe, vizitkártya méretben; keményhátú fotó Julius Gertinger műterméből, a hátoldalon feliratozva, 7x11 cm
13831.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1900 össz. 6 db fotó, ebből 5 db keményhátú portré fotó klf. műtermekből (2 db Antal Béla Zalaegerszeg, Mathea Károly Nagykanizsa, A. Blumberg Bécs, egy jelzés nélkül), közte egy Rosenthal Jenő orvosi tanácsadóról, 10,5x6,5 és 16,5x13,5 cm közötti méretekben és egy fotó katonai táborról (?), 4,5x7 cm
13832.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880 Férfiportré, keményhátú fotó Leopold Adler brassói műterméből, 10,5×6,5 cm
13833.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1885 Férfiportré, keményhátú fotó Auerbach Miksa aradi műterméből, 10,5×6,5 cm
13834.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1895 Női portré, keményhátú fotó Mildner temesvári műterméből, 10,5×6,5 cm
13835.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1885 Női portré, keményhátú fotó Kossak és Kossina lugosi műterméből, 10,5×6,5 cm
13836.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Férfiporté, keményhátú fotó a Dunky fivérek kolozsvári műterméből, 10,5×6,5 cm
13837.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF