Lange, Fritz: Die Epidemische Kinderlähmung. Lehmanns medizinische Lehrbücher Band XI. München, 1930, J. F. Lehmanns Verlag, X+322+(12) p. + 8 (színes) t. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Dr. Mocnik Ferenc: Számítástan. (Arithmetica.) Alsó gymnasiumok számára. II. rész: A harmadik és negyedik osztályok számára. Ford.: Szász Károly. Pest, 1863., Heckenast Gusztáv. Átkötött félvászon kötésben, néhol foltos lapokkal, firkákkal.
Az Országos Orvosi Kamara hivatalos orvosi cím- és közegészségügyi adattára az 1942. évre. Szerk.: Bakács György. Dr. vitéz Csik László az Országos Orvosi Kamara ügyvezető alelnökének előszavával. Nagyvárad,1942,"Grafika", XVI+533+3 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval,sérült, szétvált kötéssel,(112-113. oldalak között.)
Dr. Ballagi István: Bőrgyógyászati mykologia. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXX. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó - Eggenberger-féle könyvkereskedés (Rényi Károly), 138 p. + IV t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző, Ballagi István (1893-1955) bőrgyógyász, mykológus által DEDIKÁLT példány.