Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 26

Szabó István Mihály: Az általános talajtan biológiai alapjai. Mundus, Budapest, 2008. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
18753.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lange, Fritz: Die Epidemische Kinderlähmung. Lehmanns medizinische Lehrbücher Band XI. München, 1930, J. F. Lehmanns Verlag, X+322+(12) p. + 8 (színes) t. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
18754.

Rufpreis:
2 400 HUF

Walter Heitler:  A sugárzás kvantumelmélete (The Quantum Theory of radiation) Bp., 1959 Akadémiai Kiadó, Kiadói kopott vászonkötésben
18755.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Mocnik Ferenc: Számítástan. (Arithmetica.) Alsó gymnasiumok számára. II. rész: A harmadik és negyedik osztályok számára. Ford.: Szász Károly. Pest, 1863., Heckenast Gusztáv. Átkötött félvászon kötésben, néhol foltos lapokkal, firkákkal.
18756.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ágh Géza - Földes Gábor: Földrajz a polgári leányiskolák számára az új tanterv alapján II. kötet. Bp., 1910. Lampel. 130p
18757.

Rufpreis:
1 400 HUF

18758.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18759.

Rufpreis:
4 000 HUF

Az Országos Orvosi Kamara hivatalos orvosi cím- és közegészségügyi adattára az 1942. évre. Szerk.: Bakács György. Dr. vitéz Csik László az Országos Orvosi Kamara ügyvezető alelnökének előszavával. Nagyvárad,1942,"Grafika", XVI+533+3 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval,sérült, szétvált kötéssel,(112-113. oldalak között.)
18760.

Rufpreis:
4 000 HUF
18

A föld csodálatos története. Az ősrobbanástól az emberig. Bp.,2001,Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
18761.

Rufpreis:
1 600 HUF

James, Philip C.: A modern kémia. Ford.: Unger Emil. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1916, Franklin. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, laza fűzéssel.
18762.

Rufpreis:
1 600 HUF

18763.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somogyiné Kuti Ilona: Gyógyúszás. Bp., 1998. Flaccus. 90p. Kiadói papírkötésben
18764.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF