Klassische Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3444739
10050
45
80000
Classic paintongs and graphics
Bukta Imre (1952-): Bukta Imre és Balogh István Vilmos a budapesti, Majakovszkij (Király) utcai közös műhelyükben, 1983. Akvarell, papír, jelzett, gyűrődésekkel, keretben, 50×70 cm
3444822
10051
45
80000
Brodszky Sándor (1819-1901): Táj. Olaj, papír. Jelzés nélkül, hátoldali karton hátlapon hagyatéki bélyegzővel és egy másik táj vázlattal. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 19,5x28,5 cm
3448954
10052
45
60000
Margitay Tihamér (1859-1922): Pásztoróra (A széptevő). Olaj, vászon, jelezve balra lent, 38×47 cm. Apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 3449582
10053
45
150000
Bálint Rezső (1885-1945): Merengő. Olaj, vászon, jelezve balra fent, fakeretben, 52,5×40 cm
3446993
10054
45
30000
Kónya Zoltán (?-?): Könyvborító terve, Anatole France Lilith Leánya c. művéhez (1919). Vegyes technika, papír, jelzett, 17×12 cm
3431890
10055
45
19000
Vadász Endre (1901-1944): Köszörűs. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (22.), kartonra kasírozva, 21x28,5 cm. Ritka! 3431272
10056
45
60000
Kacziány Aladár (1887- 1978): Hegyvidéki táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, fakeretben. Proveniencia: Soga, Pozsony, 124. aukció, 156. tétel, 2015. 25×35 cm
3443994
10057
45
75000
Ruzicskay György (1896-1993): Jelenet. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 56×69 cm
3443931
10058
45
38000
Bornemisza Géza (1884-1966): Időskori önarckép, 1959. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: A festőművész hagyatéka. Üvegezett fakeretben. 21x17,5 cm
3443902
10059
45
44000
Vastagh Géza (1866-1919): Oroszlánok, Berlin. Szén, pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 45,5x30 cm / Géza Vastagh (1866-1919): Lions, Berlin. Charcoal and pastell on paper, signed lower right. Provenance: Estate of Géza Vastagh. 3443936
10060
45
70000
Bornemisza Géza (1884-1966): A festőművész váci házának udvara, 1966. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: A festőművész hagyatéka. Üvegezett fakeretben. 35x45 cm. A festőművész legutolsó alkotása! 3440551
10061
45
120000
Jelzés nélkül, itáliai festő, XVIII. sz.: Keresztelő Szent János. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Hátoldalán Kovács Dezső hagyatéki bélyegzéssel. 91x60 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF