Spielzeuge Zahl der Lose: 112
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968656
13661
448
Toys, board-games
Chemol Hungary francia kártya, díszes dobozban 2966827
13662
448
Toys, board-games
Magyar Színházi Arcképcsarnok kártya teljes szett (I-III) bontatlan viszont szakadt csomagolásban, enyhén meggyűrve. 2970182
13663
448
Toys, board-games
Magyar kártyapakli, bontatlan, régi Lottó műbőr tokban
2865922
13664
448
Toys, board-games
Kamion PEZ tartó, műanyag, kopásnyomokkal, 11 cm
2967195
13665
448
Toys, board-games
Piatnik Tarock és francia kártya, kopottas de jó állapotú, hiányos mind a két doboz.
2928001
13666
448
Toys, board-games
Nemzeti történelmünk memóriakártya
2497153
13668
448
50000
Toys, board-games
cca. 1942. III. Reich Wehrschach "Tak-Tik" III. birodalom, társasjáték, Wehrmachts-Modell 12. Műanyag figurákkal, eredeti dobozában, Tartalma: 1 db játéktábla, 2 figurakészletet műanyag figurával (piros 18 db / kék 17 db), 4 oldalas játékszabály. Kopott, sérült.
2860873
13669
448
Toys, board-games
2974179
13670
448
Toys, board-games
cca 1920 Kunst-Quartett, Alte Meister von der Hoch-Renaissance bis zu Ende des 18ten Jahrhunderts. (No. 222). Verlag von Otto Maier in Ravensburg. / A festészet mesterei a reneszánsz fénykorától a 18. század végéig. Régi német nyelvű kártyajáték, 60 lappal (komplett), útmutatóval. Eredeti, sérült dobozában, helyenként sérült lapokkal.
2975613
13671
448
Toys, board-games
Copag játék kártya eredeti dobozában
2974185
13672
448
Toys, board-games
Régi "Kérdezz-felelek" játék, kártyák kérdésekkel és válaszokkal, kissé sérült kartondobozban, nincs átnézve 2906387
13673
448
Toys, board-games
10 darab Kinder Ferrero MPG 120, MPG 121 kisautók, szép állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF