Foto Zahl der Lose: 517
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2854941
14575
448
Photo
cca 1928 Pannonhalma, altemplom, kartonra kasírozott, nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozva, sérült, foltos karton, 29x22 cm 2939096
14576
448
4200
Photo
cca 1970 75 db üveg dia városképekkel: Kassa, Lillafüred, Varsó, Sárospatak. Színesek. Méret 6x6 cm 2939380
14577
448
Photo
1973 Sárospatak, Rákóczi-vár, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x18 cm
2939376
14578
448
Photo
1973 "Amerikás magyarok" a Szegedi Dóm előtt, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
2939035
14579
448
Photo
1966 Sopron, Szentháromság-szobor a Kecske-templommal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x15,5 cm
2971500
14580
448
Photo
cca 1940 Jánoshalma, Szent Anna-templom, nagyméretű fotó, 24x15 cm 2977486
14581
448
Photo
cca 1880-1900 Régi nagyméretű fotók Rómáról, össz. 29 db. Utcaképek, épületek, állatok, Róma körüli tájak, művészeti reprodukciós fotók stb. Kartonra kasírozva. Részben sérült és foltos. 19x24 cm 2969471
14582
448
15000
Photo
1913 Magyar katonatiszt külföldi kirándulása feleségével. Olaszország (Merano, Riva, Garda-tó, Cortina d'Ampezzo), Ausztria (Wachau, Ischl, Bad Gastein, Bécs, stb.) Rendkívül tartalmas album, 120 db fotóval, az albumlapokon feliratozva. Korabeli zsinórfűzéses fotóalbumban, kissé sérült borítóval, 25,5x32,5 cm 2964857
14583
448
30000
Photo
cca 1880 Bosznia fotóalbum 26 db nagy méretű városképes fotóval. Megviselt keménytáblás vászonkötésben 31x40 cm / 26 Large photos of Bosnia 2977084
14584
448
Photo
cca 1910-1920 Róma, Forum Romanum, Alinari feliratozott fotója, sarkán törésnyom, 20×25 cm
2973887
14585
448
Photo
cca 1880-1900 Portrék, 9 db keményhátú fotó temesvári műtermekből, 10,5×6,5 cm 2973879
14586
448
Photo
cca 1880 Női és férfi portré, 2 db keményhátú fotó Ravasz Imre és Auerbach Miksa aradi műterméből, 10,5×6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF