Foto

Zahl der Lose: 517

cca 1928 Pannonhalma, altemplom, kartonra kasírozott, nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozva, sérült, foltos karton, 29x22 cm
14575.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1970 75 db üveg dia városképekkel: Kassa, Lillafüred, Varsó, Sárospatak. Színesek. Méret 6x6 cm
14576.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1973 Sárospatak, Rákóczi-vár, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x18 cm
14577.

Rufpreis:
1 000 HUF

1973 "Amerikás magyarok" a Szegedi Dóm előtt, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
14578.

Rufpreis:
1 000 HUF

1966 Sopron, Szentháromság-szobor a Kecske-templommal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x15,5 cm
14579.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1940 Jánoshalma, Szent Anna-templom, nagyméretű fotó, 24x15 cm
14580.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880-1900 Régi nagyméretű fotók Rómáról, össz. 29 db. Utcaképek, épületek, állatok, Róma körüli tájak, művészeti reprodukciós fotók stb. Kartonra kasírozva. Részben sérült és foltos. 19x24 cm
14581.

Rufpreis:
6 000 HUF

1913 Magyar katonatiszt külföldi kirándulása feleségével. Olaszország (Merano, Riva, Garda-tó, Cortina d'Ampezzo), Ausztria (Wachau, Ischl, Bad Gastein, Bécs, stb.) Rendkívül tartalmas album, 120 db fotóval, az albumlapokon feliratozva. Korabeli zsinórfűzéses fotóalbumban, kissé sérült borítóval, 25,5x32,5 cm
14582.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
10

cca 1880 Bosznia fotóalbum 26 db nagy méretű városképes fotóval. Megviselt keménytáblás vászonkötésben 31x40 cm / 26 Large photos of Bosnia
14583.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
13

cca 1910-1920 Róma, Forum Romanum, Alinari feliratozott fotója, sarkán törésnyom, 20×25 cm
14584.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1880-1900 Portrék, 9 db keményhátú fotó temesvári műtermekből, 10,5×6,5 cm
14585.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1880 Női és férfi portré, 2 db keményhátú fotó Ravasz Imre és Auerbach Miksa aradi műterméből, 10,5×6,5 cm
14586.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF