Garay János: Az obsitos. Bp., 1960, Móra. Második kiadás. Gácsi Mihály színes fametszeteivel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső kötéstábla sarkán kis sérülés.
Csaplár Vilmos: Semmit, örökké. Bp., 2000, Ister. Kiadói papírkötés. A szerző, Csaplár Vilmos (1947- ) József Attila-díjas író által Andorai Péter (1948-2020) színész részére DEDIKÁLT példány.
R. Törley Mária - Elmer István: Ecce Homo. R. Törley Mária stációi Elmer István novelláival. Bp., 2008, Katedrális Művészeti Bt. Kiadói kartonált papírkötés. Az író, Elmer István (1952- ) által DEDIKÁLT példány.
Weöres Sándor: Kútbanéző. (Weöres Sándor utolsó verseskötete). A szerző rajzaival. Bp., 1987, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1921 Szerk.: Latabár Kálmán: Az Országos Magyar Királyi Színművészeti Akadémia 1920/21-iki tanévről szóló értesítője. Bp.- M. Kir. Tudományegyetemi Nyomda, 1921. Kiadói papírkötésben, kopottas enyhén szakadt azonban a lapok jó állapotban vannak.
Moliére: Les Précieuses Ridicules. Ford.: Laczkó Géza. A Mucsai Széplelkek. Gyoma 1921, Kner Izidor könyvnyomtató. Illusztrálta: Kozma Lajos. Kiadói papírkötés. Kopott, a borító szakadt, azonban a lapok jó állapotban vannak.