Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

Nyírő József: A sibói bölény. Bp., é.n. (cca 1940), Révai. Kiadói halina-kötés, kissé foltos borítóval.
19084.

Rufpreis:
2 400 HUF

Garay János: Az obsitos. Bp., 1960, Móra. Második kiadás. Gácsi Mihály színes fametszeteivel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső kötéstábla sarkán kis sérülés.
19085.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csaplár Vilmos: Semmit, örökké. Bp., 2000, Ister. Kiadói papírkötés. A szerző, Csaplár Vilmos (1947- ) József Attila-díjas író által Andorai Péter (1948-2020) színész részére DEDIKÁLT példány.
19086.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kéri Katalin: Holdarcú, karcsú ciprusok. Nők a középkori iszlámban. Terebess, Budapest, 2002, kiadói papírkötés, szép állapotban.
19087.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lányi György: A sziámi halviadal. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapot.
19088.

Rufpreis:
1 800 HUF

Turan Oflazoglu: Nagy Szulejmán szultán. Terebess, Budapest, 2000. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19089.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Diószegi Vilmos: Sámánok nyomában Szibéria földjén. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19090.

Rufpreis:
6 000 HUF

Krizsán László: Benyovszky Ázsiában. Terebess, Budapest, 2003. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19091.

Rufpreis:
3 000 HUF

R. Törley Mária - Elmer István: Ecce Homo. R. Törley Mária stációi Elmer István novelláival. Bp., 2008, Katedrális Művészeti Bt. Kiadói kartonált papírkötés. Az író, Elmer István (1952- ) által DEDIKÁLT példány.
19092.

Rufpreis:
2 000 HUF

Weöres Sándor: Kútbanéző. (Weöres Sándor utolsó verseskötete). A szerző rajzaival. Bp., 1987, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19093.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1921 Szerk.: Latabár Kálmán: Az Országos Magyar Királyi Színművészeti Akadémia 1920/21-iki tanévről szóló értesítője. Bp.- M. Kir. Tudományegyetemi Nyomda, 1921. Kiadói papírkötésben, kopottas enyhén szakadt azonban a lapok jó állapotban vannak.
19094.

Rufpreis:
1 200 HUF

Moliére: Les Précieuses Ridicules. Ford.: Laczkó Géza. A Mucsai Széplelkek. Gyoma 1921, Kner Izidor könyvnyomtató. Illusztrálta: Kozma Lajos. Kiadói papírkötés. Kopott, a borító szakadt, azonban a lapok jó állapotban vannak.
19095.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF