E. Lakatos Aranka (1952-) 2001. "20 éves a GYEK a millecentenárium évében / Borsod-A.-Z. Megyei Kórház Gyermekegészségügyi Központ - 1976-1996" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:AU
Edvi Illés György (1911-1991) 1941. "15 éves professzorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek atyja" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1941. "In memory of his 15 years of professorship. Prof. Elemér Atzél, Father of Hungarian Pharmacists" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:György Edvi Illés (1911-1991) (60mm) C:XF patina, small edge error
Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB Bank Rt. - Jól fog rajta az idő / Múlt - Jelen - Jövő 1950-2005" kétoldalas jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,26g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) 1973. "25 éves az Újító Mozgalom 1948-1973." bronz emlékérem (60mm) + 1977. "Eredményes Szakszervezeti Munkáért 1877-1903" egyoldalas, zománcbetétes bronz plakett, hátlapon "A centenáriumi központi vezetőségi ülés alkalmából 1977. március 3." gravírozással, eredeti tokban (79x91mm) T:UNC