https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 425

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF
1
31025.

Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csucs Viktória (1934-1993) DN "Petőfi Sándor 1823-1849 / Ott essem el én, a harc mezején" fém emlékérem (32mm) T:PP patina
1
31026.

Csucs Viktória (1934-1993) DN "Petőfi Sándor 1823-1849 / Ott essem el én, a harc mezején" fém emlékérem (32mm) T:PP patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Domonkos Béla (1934-) DN "Nagy Lajos 1883-1954" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (~105mm) T:AU
1
31027.

Domonkos Béla (1934-) DN "Nagy Lajos 1883-1954" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (~105mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
E. Lakatos Aranka (1952-) 2001. "20 éves a GYEK a millecentenárium évében / Borsod-A.-Z. Megyei Kórház Gyermekegészségügyi Központ - 1976-1996" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:AU
1
31028.

E. Lakatos Aranka (1952-) 2001. "20 éves a GYEK a millecentenárium évében / Borsod-A.-Z. Megyei Kórház Gyermekegészségügyi Központ - 1976-1996" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Edvi Illés György (1911-1991) 1941. "15 éves professzorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek atyja" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph /  Hungary 1941. "In memory of his 15 years of professorship. Prof. Elemér Atzél, Father of Hungarian Pharmacists" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:György Edvi Illés (1911-1991) (60mm) C:XF patina, small edge error
1
31029.

Edvi Illés György (1911-1991) 1941. "15 éves professzorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek atyja" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1941. "In memory of his 15 years of professorship. Prof. Elemér Atzél, Father of Hungarian Pharmacists" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:György Edvi Illés (1911-1991) (60mm) C:XF patina, small edge error

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Edvi Illés György (1911-1949) 1948. "Mansfeld György egyetemi tanárságának harmincadik évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (65 mm) T:2-
1
31030.

Edvi Illés György (1911-1949) 1948. "Mansfeld György egyetemi tanárságának harmincadik évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (65 mm) T:2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Engelsz József (1928-2009) DN "Mózer László Felsőépítő Iparművész Budapest 1954" egyoldalas bronz emlékérem (86mm) T:1-
1
31031.

Engelsz József (1928-2009) DN "Mózer László Felsőépítő Iparművész Budapest 1954" egyoldalas bronz emlékérem (86mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Farkas István Béla (1915-2005) DN "Paul Gauguin" kétoldalas bronz emlékérem (85mm) T:1-
1
31032.

Farkas István Béla (1915-2005) DN "Paul Gauguin" kétoldalas bronz emlékérem (85mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Farkas István Béla (1915-2005) DN "Paul Gauguin" kétoldalas bronz emlékérem (85mm) T:1-
1
31033.

Farkas István Béla (1915-2005) DN "Paul Gauguin" kétoldalas bronz emlékérem (85mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB Bank Rt. - Jól fog rajta az idő / Múlt - Jelen - Jövő 1950-2005" kétoldalas jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,26g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
1
31034.

Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB Bank Rt. - Jól fog rajta az idő / Múlt - Jelen - Jövő 1950-2005" kétoldalas jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,26g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) 1973. "25 éves az Újító Mozgalom 1948-1973." bronz emlékérem (60mm) + 1977. "Eredményes Szakszervezeti Munkáért 1877-1903" egyoldalas, zománcbetétes bronz plakett, hátlapon "A centenáriumi központi vezetőségi ülés alkalmából 1977. március 3." gravírozással, eredeti tokban (79x91mm) T:UNC
1
31035.

Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) 1973. "25 éves az Újító Mozgalom 1948-1973." bronz emlékérem (60mm) + 1977. "Eredményes Szakszervezeti Munkáért 1877-1903" egyoldalas, zománcbetétes bronz plakett, hátlapon "A centenáriumi központi vezetőségi ülés alkalmából 1977. március 3." gravírozással, eredeti tokban (79x91mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fritz János (1947-) 1974. "Van Gogh - 1974.IV. 27." egyoldalas bronz emlékérem (100mm) T:1- kis patina
1
31036.

Fritz János (1947-) 1974. "Van Gogh - 1974.IV. 27." egyoldalas bronz emlékérem (100mm) T:1- kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse