Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 425

1867. "Éljen I. Ferenz József és Erzsébet magyar királypárja / A buda-pesti koronázás emlékéül" bronz koronázási zseton (20mm) T:XF,VF patina
31193.

Rufpreis:
12 000 HUF

1892. "Ferenc József megkoronázásának 25. évfordulója" bronz emlékérem füllel. "Ő-FELSÉGE I. FERENCZ JÓZSEF LEGMAGASSABB URUNK KIRÁLYUNK MEGKORONÁZTATÁSÁNAK NEGYED SZÁZADOS JUBILEUMÁRA. 1867-1892 JUNIUS 8. / EMLÉK ÉREM" (36,5mm) T:VF patina, ph
31194.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32,5mm) T:XF patina
31195.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1905. "Schweidel József 1849 október 6. / 1905 Zombor május 18." bronz emlékérem (36mm) T:AU / Hungary 1905. "Schweidel József 1849 október 6. / 1905 Zombor május 18." bronze commemorative medallion (36mm) C:AU
31196.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1934. "Szombathelyi Ünnepi Hét 1934. IX. 1-10." aranyozott bronz emlékérem "Szombathelyi Sport Egylet" gravírozással, "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (50mm) T:XF karc
31197.

Rufpreis:
5 000 HUF

1939. "110 éves a Práger Üzletház, Keszthely" bronz klisé (nyomódúc) (52x51mm) T:AU lakkozott
31198.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1939. "Győzünk / Kitartás! - 9323 - Éljen Szálasi" Al zseton (25mm) T:XF
31199.

Rufpreis:
5 000 HUF

31200.

Rufpreis:
2 000 HUF

1958. "Fényképkiállítás Székesfehérvár 1958 - II. díj" bronz díjplakett (39x68) érem rátéttel (30mm), márványtalapzathoz rögzítve (65x100x15mm) T:2,2-
31201.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

31202.

Rufpreis:
1 200 HUF

1960. "Fővárosi Nyomdaipari Vállalat 1950-1960 / A 10 éves becsületes munka emlékére" bronz emlékérem dísztokban. Szign.: Sztraka Z. (50mm) T:AU kis ph
31203.

Rufpreis:
1 400 HUF

31204.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF