Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2956049
31193
447
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1867. "Éljen I. Ferenz József és Erzsébet magyar királypárja / A buda-pesti koronázás emlékéül" bronz koronázási zseton (20mm) T:XF,VF patina
2956099
31194
447
4600
Numismatik
1892. "Ferenc József megkoronázásának 25. évfordulója" bronz emlékérem füllel. "Ő-FELSÉGE I. FERENCZ JÓZSEF LEGMAGASSABB URUNK KIRÁLYUNK MEGKORONÁZTATÁSÁNAK NEGYED SZÁZADOS JUBILEUMÁRA. 1867-1892 JUNIUS 8. / EMLÉK ÉREM" (36,5mm) T:VF patina, ph
2956089
31195
447
Numismatik
1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32,5mm) T:XF patina 2903942
31196
447
40000
Numismatik
1905. "Schweidel József 1849 október 6. / 1905 Zombor május 18." bronz emlékérem (36mm) T:AU / Hungary 1905. "Schweidel József 1849 október 6. / 1905 Zombor május 18." bronze commemorative medallion (36mm) C:AU
2963102
31197
447
Numismatik
1934. "Szombathelyi Ünnepi Hét 1934. IX. 1-10." aranyozott bronz emlékérem "Szombathelyi Sport Egylet" gravírozással, "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (50mm) T:XF karc
2932472
31198
447
Numismatik
1939. "110 éves a Práger Üzletház, Keszthely" bronz klisé (nyomódúc) (52x51mm) T:AU lakkozott 2957039
31199
447
Numismatik
1939. "Győzünk / Kitartás! - 9323 - Éljen Szálasi" Al zseton (25mm) T:XF 2771162
31200
447
Numismatik
2751156
31201
447
100
Numismatik
1958. "Fényképkiállítás Székesfehérvár 1958 - II. díj" bronz díjplakett (39x68) érem rátéttel (30mm), márványtalapzathoz rögzítve (65x100x15mm) T:2,2- 2924148
31202
447
Numismatik
2956269
31203
447
Numismatik
1960. "Fővárosi Nyomdaipari Vállalat 1950-1960 / A 10 éves becsületes munka emlékére" bronz emlékérem dísztokban. Szign.: Sztraka Z. (50mm) T:AU kis ph
2816621
31204
447
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF