https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Uhren

Zahl der Lose: 106

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, sérülés, d: 50 mm
1
12335.

Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, sérülés, d: 50 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) tokos, Marius Czaversier kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 35 mm
1
12336.

Ezüst (Ag) tokos, Marius Czaversier kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 35 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, d: 50 mm
1
12337.

Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, d: 50 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) tokos, zsebóra, mechanikus szerkezettel, másodperc mutató nélkül, működik, jelzett, d: 47 mm
1
12338.

Ezüst (Ag) tokos, zsebóra, mechanikus szerkezettel, másodperc mutató nélkül, működik, jelzett, d: 47 mm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Rodania karóra, kvarc, működik, 20x16 mm
1
12339.

Rodania karóra, kvarc, működik, 20x16 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Roskopf vasutas zsebóra, hátoldalán vadászkutya jelenet, mechanikus szerkezettel, számlapon kis sérülés, gyűjtői darab!, működik d: 50 mm
1
12340.

Roskopf vasutas zsebóra, hátoldalán vadászkutya jelenet, mechanikus szerkezettel, számlapon kis sérülés, gyűjtői darab!, működik d: 50 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Blita női zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik d: 22 mm
1
12341.

Blita női zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik d: 22 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Betina mechanikus karóra, szép állapotban, működik, d: 27 cm
1
12342.

Betina mechanikus karóra, szép állapotban, működik, d: 27 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lotus kézi felhúzós női ékszeróra, ovális fém tokkal, működő, jó állapotban, d: 35 mm
1
12343.

Lotus kézi felhúzós női ékszeróra, ovális fém tokkal, működő, jó állapotban, d: 35 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Boss antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm
1
12344.

Boss antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Melody antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm
1
12345.

Melody antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kulccsal, kissé kopott számlap, működik, jelzett, d: 37 mm
1
12346.

Ezüst (Ag) tokos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kulccsal, kissé kopott számlap, működik, jelzett, d: 37 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse