Uhren Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832289
12335
446
22000
Watches
Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, sérülés, d: 50 mm
2832260
12336
446
36000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, Marius Czaversier kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 35 mm
2832288
12337
446
22000
Watches
Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, d: 50 mm
2832266
12338
446
30000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, zsebóra, mechanikus szerkezettel, másodperc mutató nélkül, működik, jelzett, d: 47 mm 2930036
12339
446
Watches
Rodania karóra, kvarc, működik, 20x16 mm
2832298
12340
446
50000
Watches
2832306
12341
446
Watches
Blita női zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik d: 22 mm
2832192
12342
446
Watches
Betina mechanikus karóra, szép állapotban, működik, d: 27 cm
2785260
12343
446
Watches
Lotus kézi felhúzós női ékszeróra, ovális fém tokkal, működő, jó állapotban, d: 35 mm
2929994
12344
446
Watches
Boss antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm
2929995
12345
446
Watches
Melody antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm
2832231
12346
446
26000
Watches
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF