Flohmarkt

Zahl der Lose: 501

2 db fém doboz: Jim Beam + Sole d'Italia, kis hibákkal, m: 12 és 28 cm
12589.

Rufpreis:
1 000 HUF

Átfúrt ásvány elefánt, lepattanásokkal, 2,5x4 cm + Üveg kutyafigura 3,5x6 cm
12590.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Földgömb, 1950-60 körül, 1:63.000.000, készítette Fővárosi Neon Földrajzi Tanszerosztálya, Offset Nyomda, Bp., fa talapzaton, fém szerelékkel, d: 20 cm, m: 36 cm, kopott, apró felületi sérülésekkel,
12591.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hong Kongi parfüm, bontatlan.
12592.

Hong Kongi parfüm, bontatlan.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes bizsu tétel, nyakláncok, rózsafüzérek, stb., jó állapotban
12593.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes ékszertartó és reklámdobozok (Caola, Duna Csokoládégyár), 5 db
12594.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi francia festett virágmintás fémtálca, kopással, jelzéssel, d: 39 cm
12595.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Japán mintás lakkozott fa kínáló, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 30 cm
12596.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Retró hajós fali dísz, kopott, d: 19 cm
12597.

Rufpreis:
4 000 HUF

Matt zöld váza, fújt, kopásokkal, m: 32,5 cm
12598.

Rufpreis:
4 000 HUF

ónix gyertyatartó, kopott, sérült, m: 20 cm
12599.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ganésa könyvtámasz pár, kopásokkal, m: 12,5 cm
12600.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF