Flohmarkt Zahl der Lose: 501
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2823864
12589
446
Flea Market
2 db fém doboz: Jim Beam + Sole d'Italia, kis hibákkal, m: 12 és 28 cm 2228253
12590
446
400
Flea Market
Átfúrt ásvány elefánt, lepattanásokkal, 2,5x4 cm + Üveg kutyafigura 3,5x6 cm 2951950
12591
446
Flea Market
Földgömb, 1950-60 körül, 1:63.000.000, készítette Fővárosi Neon Földrajzi Tanszerosztálya, Offset Nyomda, Bp., fa talapzaton, fém szerelékkel, d: 20 cm, m: 36 cm, kopott, apró felületi sérülésekkel, 2659636
12592
446
Flea Market
Hong Kongi parfüm, bontatlan.
2954580
12593
446
Flea Market
Vegyes bizsu tétel, nyakláncok, rózsafüzérek, stb., jó állapotban 2954583
12594
446
Flea Market
Vegyes ékszertartó és reklámdobozok (Caola, Duna Csokoládégyár), 5 db 2921139
12595
446
Flea Market
Régi francia festett virágmintás fémtálca, kopással, jelzéssel, d: 39 cm
2921143
12596
446
Flea Market
Japán mintás lakkozott fa kínáló, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 30 cm
2792534
12597
446
Flea Market
Retró hajós fali dísz, kopott, d: 19 cm
2792552
12598
446
Flea Market
Matt zöld váza, fújt, kopásokkal, m: 32,5 cm
2792627
12599
446
3200
Flea Market
ónix gyertyatartó, kopott, sérült, m: 20 cm
2792548
12600
446
Flea Market
Ganésa könyvtámasz pár, kopásokkal, m: 12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF