Flohmarkt Zahl der Lose: 501
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2583155
12529
446
Flea Market
2922560
12530
446
Flea Market
Vintage lámpa égők 6db eredeti csomagolású Ikea 150 W hagyományos (Fujj) égők bliszterben+3 db mini neon Philips TL 6 W vintage égő,garancia nincs 22 cm 2889386
12531
446
Flea Market
Retró szovjet gyártmányú elektromos hajcsavaró készülék, tartozékaival, működőképes (nem volt tesztelve) + Dr. Walter horkolás és fogcsikorgás gátló, használati útmutatóval
2744072
12532
446
Flea Market
Régi Perion akkumulátoros kézilámpa, vasúti vagy bányász lámpa, XX. sz. közepe körül, fém, a zománcozás részben lekopott, rozsdafoltos, 38x15x9,5 cm 2853143
12533
446
Flea Market
Régi elektromos eszköz, távírógép vagy mérőműszer (?). XX. sz. első fele. Tartozékaival, eredeti fa dobozában, korának megfelelő állapotban, sérülésekkel. 25,5x14x12,5 cm 2896462
12534
446
Flea Market
Jeltovábbító készlet. Talán 1-szer használt Video/hang infra jeltovábbító rendszer, kábelhossznál nagyobb távolság áthidalására, táppal, kábelekkel, Euroscart/DIN csatlakozókkal, Made in Taiwan.
2864014
12535
446
4600
Flea Market
Bicikli Lánckerék védő. 4 db Kerékpár meghajtó láncvédő 4db tárcsa, különféle méretűek,keveset használt, kis kopásokkal,egyik jelzett: Shimano 17-21cm
2790995
12536
446
Flea Market
Tekerős asztali ceruzahegyező, rögzítéshez való szorítóval, 10,5x8x8 cm
2779209
12537
446
Flea Market
Autó antenna vintage, eredeti csomagolásban AV 120
2779226
12538
446
Flea Market
AF023 Autó antenna vintage, rádió + gsm, 3DB nyereségű FMR-CB-FM tetőre szerelhető multi band eredeti csomagolásban
2754145
12539
446
4400
Flea Market
Ofotért retró játék/makett távcső tripod állvánnyal, összecsukható, etikettel jelzett, m: 30 cm
2754047
12540
446
3800
Flea Market
Delfin formájú, infravörös masszírozó készülék, tartozékaival, újszerű állapotban, eredeti sérült dobozában, nem kipróbált, h: 39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF