Flohmarkt

Zahl der Lose: 501

12529.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Vintage lámpa égők 6db eredeti csomagolású Ikea 150 W hagyományos (Fujj) égők bliszterben+3 db mini neon Philips TL 6 W vintage égő,garancia nincs 22 cm
12530.

Rufpreis:
4 000 HUF

Retró szovjet gyártmányú elektromos hajcsavaró készülék, tartozékaival, működőképes (nem volt tesztelve) + Dr. Walter horkolás és fogcsikorgás gátló, használati útmutatóval
12531.

Rufpreis:
2 000 HUF

12532.

Rufpreis:
6 000 HUF

Régi elektromos eszköz, távírógép vagy mérőműszer (?). XX. sz. első fele. Tartozékaival, eredeti fa dobozában, korának megfelelő állapotban, sérülésekkel. 25,5x14x12,5 cm
12533.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jeltovábbító készlet. Talán 1-szer használt Video/hang infra jeltovábbító rendszer, kábelhossznál nagyobb távolság áthidalására, táppal, kábelekkel, Euroscart/DIN csatlakozókkal, Made in Taiwan.
12534.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bicikli Lánckerék védő. 4 db Kerékpár meghajtó láncvédő 4db tárcsa, különféle méretűek,keveset használt, kis kopásokkal,egyik jelzett: Shimano 17-21cm
12535.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Tekerős asztali ceruzahegyező, rögzítéshez való szorítóval, 10,5x8x8 cm
12536.

Rufpreis:
3 000 HUF

Autó antenna vintage, eredeti csomagolásban AV 120
12537.

Rufpreis:
3 000 HUF

AF023 Autó antenna vintage, rádió + gsm, 3DB nyereségű FMR-CB-FM tetőre szerelhető multi band eredeti csomagolásban
12538.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ofotért retró játék/makett távcső tripod állvánnyal, összecsukható, etikettel jelzett, m: 30 cm
12539.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Delfin formájú, infravörös masszírozó készülék, tartozékaival, újszerű állapotban, eredeti sérült dobozában, nem kipróbált, h: 39 cm
12540.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF