Flohmarkt

Zahl der Lose: 501

"Ganz Villamossági Művek Budapest" fém tábla, MÁV V43 villamosmozdony eredeti táblája. Szürke zománcfestéssel, néhány kis felületi sérüléssel, rozsdafoltokkal, 38x19 cm
12661.

Rufpreis:
12 000 HUF

Retró fagylalttermosz, fém-műanyag, jelzett, 1 l űrtartalom, m: 23,5 cm
12662.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi öntöttvas vasaló, kopásokkal, m: 23 cm
12663.

Rufpreis:
3 000 HUF

Asztalos szerszámok: gyalu + 5 db véső, h: 22 - 26 cm
12664.

Rufpreis:
3 000 HUF

Egy doboz régi réz kilincs, zárcím, tolózár
12665.

Rufpreis:
4 000 HUF

4 db régi kalapács, h: 28 - 32 cm
12666.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mennyezeti lámpa súly, fém, kis kopással, m: 13 cm
12667.

Rufpreis:
2 000 HUF

A.W. Faber-Castell nagyméretű logarléc, eredeti tokjában, h: 57 cm
12668.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egy zacskónyi (kb. 1 kg) nedvszívó tasak
12669.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egy doboz vegyes írószer, irodaszer (tollak, ceruzák, tűzőgépek, stb.)
12670.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hvaer farncia város rézlemezre nyomott képe. Fa keretben. 19x26 cm
12671.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi szalagpántoló. Öntöttvas, fa fogóval. Jelzett, korának megfelelő, használt állapotban, h: 35 cm
12672.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF