Flohmarkt Zahl der Lose: 501
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2951892
12661
446
Flea Market
"Ganz Villamossági Művek Budapest" fém tábla, MÁV V43 villamosmozdony eredeti táblája. Szürke zománcfestéssel, néhány kis felületi sérüléssel, rozsdafoltokkal, 38x19 cm 2951867
12662
446
Flea Market
Retró fagylalttermosz, fém-műanyag, jelzett, 1 l űrtartalom, m: 23,5 cm
2916054
12663
446
Flea Market
Régi öntöttvas vasaló, kopásokkal, m: 23 cm 2951943
12664
446
Flea Market
Asztalos szerszámok: gyalu + 5 db véső, h: 22 - 26 cm 2953254
12665
446
Flea Market
Egy doboz régi réz kilincs, zárcím, tolózár 2953251
12666
446
Flea Market
4 db régi kalapács, h: 28 - 32 cm
2889690
12667
446
Flea Market
Mennyezeti lámpa súly, fém, kis kopással, m: 13 cm
2954961
12668
446
Flea Market
A.W. Faber-Castell nagyméretű logarléc, eredeti tokjában, h: 57 cm 2954965
12669
446
Flea Market
Egy zacskónyi (kb. 1 kg) nedvszívó tasak 2955516
12670
446
Flea Market
Egy doboz vegyes írószer, irodaszer (tollak, ceruzák, tűzőgépek, stb.) 2928893
12671
446
Flea Market
Hvaer farncia város rézlemezre nyomott képe. Fa keretben. 19x26 cm 2955605
12672
446
Flea Market
Régi szalagpántoló. Öntöttvas, fa fogóval. Jelzett, korának megfelelő, használt állapotban, h: 35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF