Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 35

Varga E. László: Magyarok a lengyel légiókban 1914-1918. Bp., é.n, Lengyel Kutatóintézet és Múzeum. 292 p. Néhány kevés fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18412.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Eligiusz Kozlowski: General Józef Bem. Warszawa, 1958, Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej. Rendkívül izgalmas lengyel nyelvű monográfia Bem Józsefről. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
18413.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hadbavonult olasz művészek kiállítása. Utmutató. Bp., 1943, Az Olasz Királyi Hadsereg Vezérkara (Roma, Novissima-ny.), 287 p. A 77-276. oldalakon gazdag egészoldalas képanyaggal, háborús témájú művekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval.
18414.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes fegyverhasználattal kapcsolatos tétel, 4 db:   A rendőrség fegyverhasználati joga és kötelessége. "Szolgálati Használatra." Bp., 1972., BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Kiadói papírkötés.;  Balogh István - Kecskés Sándor - Kovács Jenő: Önvédelem. Amit az önvédelmi, őrző- és kísérőfegyverekről tudni kell. Bp.,én.,Zrínyi. Kiadói papírkötés.;   Amit a fegyverismereti vizsgán tudni kell. A fegyverismereti vizsga tananyaga. Összeáll.: Falvassy András. Bp., 1997,AGM-Nádor. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.;   Klabacsek Gyula: Fegyvermester 2. Zsaru Füzetek 2. Bp., 1996., Zsaru. Kiadói kopott papírkötés.;
18415.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes katonai vegyvédelmi és biológiai védelemmel kapcsolatos tétel, 3 db:   Fertőtlenítés és gázmentesítés. Bp., 1953., BM és EM. Kiadói papírkötés, foltos.;   Losonczy György: Katonai járványtan. (Általános rész.) "Szolgálati használtra!" Bp., 1953, HM. Kiadói kissé kopott papírkötés.;  A biológiai háború járványtana. Szerk.: Puskás József. Légoltalmi Egészségügyi Kiképzés 6. Bp., 1963,EM. Kiadói papírkötés.
18416.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tóth Endre: Szent György, a lovasság védőszentje. Bp., 1992., Magyar Honvédség Oktatási és Kulturális Anyagellátó Központ. Kiadói papírkötés.
18417.

Rufpreis:
2 000 HUF

Deák István: Volt egyszer egy tisztikar. A Habsburg-monarchia katonatisztjeinek társadalmi és politikai története 1848-1918. Bp., 1993, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
18418.

Rufpreis:
2 400 HUF

DSV Fosten: Cuirassiers and heavy cavalry. London, Almark. Kiadói papírkötésben
18419.

Rufpreis:
1 600 HUF

18420.

Rufpreis:
4 000 HUF

18421.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alfred Price - Mike Spick: A II. világháború híres vadászgépei. Ford.: Szabolcsi Ferenc, Tóth Attila, Vágó Tímea. 20. századi hadtörténet. Debrecen,1999.,Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18422.

Rufpreis:
1 600 HUF

18423.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF