Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 257

Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp.,1931, Dante. Harmadik kiadás. Szövegközti képekkel, egészoldalas képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, gerincen kopásnyomokkal.
18509.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1902, Athenaeum, 76p. + 40 t. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói illusztrált, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, foltokkal, egy tábla kijár, a könyvben 4 más könyvből származó lappal. Eredeti könyvjelzővel!
18510.

Rufpreis:
3 000 HUF

18511.

Rufpreis:
3 000 HUF

18512.

Rufpreis:
2 000 HUF

18513.

Rufpreis:
2 000 HUF

18514.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18515.

Rufpreis:
1 800 HUF

18516.

Rufpreis:
4 000 HUF

Árpád Szabados. (Kiállítási katalógus). Stuttgart, 1994, AL Galerie Gerlinde Walz. Szabados Árpád műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
18517.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

18518.

Rufpreis:
1 800 HUF

Művészeti hetek Kolozsvár 1942. május 9. - június 6. Hóman Bálint előszavával. Bp., 1942, Országos Irodalmi és Művészeti Tanács (Athenaeum-ny.), 162+(2) p. + 12 t. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal és egészoldalas képtáblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, néhány sérült lappal. Az előzéklapon Heintz Henrik (1896-1955) festőművész autográf aláírásával / névbejegyzésével.
18519.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Divald Kornél: A magyar iparművészet története. Szent István Könyvek 75-76. sz. Bp.,1929, Szent István-Társulat, 268+(1) p.+16 t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, névbélyegzéssel.
18520.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF