Gläser

Zahl der Lose: 284

Joska design Bavaria. Kék üveg tálka. Anyagában színezett, jelzett, hibátlan 20 cm
11643.

Rufpreis:
4 000 HUF

Walther orchidea váza. Formába öntött, színezett, hibátlan 12 cm
11644.

Rufpreis:
4 000 HUF

Joska Design királykék üveg váza, anyagában aranylemezes díszítéssel, címkével jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11645.

Rufpreis:
4 000 HUF

Joska Design királykék üveg váza, anyagában aranylemezes díszítéssel, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 20 cm
11646.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1960 Alfred Taube áttetsző üvegváza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 30 cm
11647.

Rufpreis:
4 000 HUF

Enyhén füstüveg színű retro üvegváza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 22,5 cm
11648.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cseh retró üveg design tálka, hibátlan, h: 14 cm
11649.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Walther orchidea váza. Kristály jelzés nélkül, hibátlan 11 cm
11650.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

5 db Muránói üveg állatfigura, néhány darabon kis sérülés, kopásokkal, m: 3-10 cm
11651.

Rufpreis:
5 000 HUF

11652.

Rufpreis:
5 000 HUF

11653.

Rufpreis:
5 000 HUF

11654.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF