Gläser Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2906915
11643
445
Glass-objects
Joska design Bavaria. Kék üveg tálka. Anyagában színezett, jelzett, hibátlan 20 cm
2906928
11644
445
Glass-objects
Walther orchidea váza. Formába öntött, színezett, hibátlan 12 cm
2911353
11645
445
Glass-objects
Joska Design királykék üveg váza, anyagában aranylemezes díszítéssel, címkével jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 2911355
11646
445
Glass-objects
Joska Design királykék üveg váza, anyagában aranylemezes díszítéssel, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 20 cm 2911398
11647
445
Glass-objects
cca 1960 Alfred Taube áttetsző üvegváza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 30 cm
2911403
11648
445
Glass-objects
Enyhén füstüveg színű retro üvegváza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 22,5 cm
2887101
11649
445
3200
Glass-objects
Cseh retró üveg design tálka, hibátlan, h: 14 cm
2869135
11650
445
3200
Glass-objects
Walther orchidea váza. Kristály jelzés nélkül, hibátlan 11 cm
2914163
11651
445
Glass-objects
5 db Muránói üveg állatfigura, néhány darabon kis sérülés, kopásokkal, m: 3-10 cm
2914166
11652
445
Glass-objects
2914165
11653
445
Glass-objects
2914164
11654
445
Glass-objects
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF