Gläser Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2942340
11571
445
11000
Glass-objects
Murano Lavorazione kínáló, anyagában színezett, címkével jelzett, hibátlan, 23x16 cm
2754668
11572
445
Glass-objects
2840667
11573
445
24000
Glass-objects
Murano hal gyűjtemény, 4 db, jelzés nélkül, hibátlan, m: 6,5-9 cm
2871910
11574
445
Glass-objects
Murano, naphal, üveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
2941471
11575
445
Glass-objects
1957 Holmegaard skandináv szív formájú füstüveg váza, vastag anyagú eredeti retro skandináv üveg, alján jelezve "Holmegaard 1957", minimális kopottsággal, 19x14 cm
2372999
11576
445
Glass-objects
1773 össz. 1 db antik fújt üveg palack, Xavery Stentzerin és Gertrudis Stentzerin, 1773 évszámmal nevekkel és rokokó motívumokkal gravírozott, feltehetően házasságkötés alkalmából készült. M: 20 cm. Egyik üveg sérült, töréssel. / 1773 antique glass bottle, with the names of Xavery Stentzerin and Gertrudis Stentzerin, and year 1773 and with rokoko motifs, probably made for a marriage. Height: 20 cm. One of the bottles damaged 2373168
11577
445
Glass-objects
Antik, XIX. sz. kék emlék pohár arany színű historizáló dekorral, "Emlékül" felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 11,5 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass. 2945422
11578
445
32000
Glass-objects
cca 1970 Jiří Brabec - SKLO UNION Rosice glass türkiz iparművész váza, jelzés nélkül, hibátlan, kopásmentes, m: 18 cm
2905814
11579
445
Glass-objects
Kristály süteményes készlet hat személyes, cseh, jelzett, hibátlan d: 17, 24 cm
2911392
11580
445
Glass-objects
Cseh zöld üvegváza, hutaüveg, anyagában színezett, jelzés nélkül, kis kopással, m: 22,5 cm 2911388
11581
445
Glass-objects
Csehszlovák üveg kínáló, anyagában színezett vastag üveg, kis kopással, jelzés nélkül, d: 21 cm, m: 9 cm 2911382
11582
445
Glass-objects
Irizáló hutaüveg váza, kis kopottsággal, jelzés nélkül, m: 28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF