Gläser

Zahl der Lose: 284

Murano Lavorazione kínáló, anyagában színezett, címkével jelzett, hibátlan, 23x16 cm
11571.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

11572.

Rufpreis:
8 000 HUF

Murano hal gyűjtemény, 4 db, jelzés nélkül, hibátlan, m: 6,5-9 cm
11573.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Murano, naphal, üveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
11574.

Rufpreis:
8 000 HUF

1957 Holmegaard skandináv szív formájú füstüveg váza, vastag anyagú eredeti retro skandináv üveg, alján jelezve "Holmegaard 1957", minimális kopottsággal, 19x14 cm
11575.

Rufpreis:
12 000 HUF

1773 össz. 1 db antik fújt üveg palack, Xavery Stentzerin és Gertrudis Stentzerin, 1773 évszámmal nevekkel és rokokó motívumokkal gravírozott, feltehetően házasságkötés alkalmából készült. M: 20 cm. Egyik üveg sérült, töréssel. / 1773 antique glass bottle, with the names of Xavery Stentzerin and Gertrudis Stentzerin, and year 1773 and with rokoko motifs, probably made for a marriage. Height: 20 cm. One of the bottles damaged
11576.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Antik, XIX. sz. kék emlék pohár arany színű historizáló dekorral, "Emlékül" felirattal. Kézzel festett, anyagában színezett, formába öntött üveg pohár. Kopásokkal, felső peremén kisebb csorbákkal. M: 11,5 cm, d: 8,5 cm / Hungarian commemoratíve glass.
11577.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1970 Jiří Brabec - SKLO UNION Rosice glass türkiz iparművész váza, jelzés nélkül, hibátlan, kopásmentes, m: 18 cm
11578.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kristály süteményes készlet hat személyes, cseh, jelzett, hibátlan d: 17, 24 cm
11579.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Cseh zöld üvegváza, hutaüveg, anyagában színezett, jelzés nélkül, kis kopással, m: 22,5 cm
11580.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csehszlovák üveg kínáló, anyagában színezett vastag üveg, kis kopással, jelzés nélkül, d: 21 cm, m: 9 cm
11581.

Rufpreis:
6 000 HUF

Irizáló hutaüveg váza, kis kopottsággal, jelzés nélkül, m: 28 cm
11582.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF