Gläser

Zahl der Lose: 284

Rastal 2 db csiszolt kristály korsó. Jelzett, hibátlan 17,5 cm
11703.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csiszolt üveg flaska, üveg dugóval 23 cm
11704.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ólomkristály csiszolt tál, apró karcolásokkal, jelzés nélküli d: 17,8 cm, m: 7,8 cm
11705.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rep. San Marino díszüveg, minimális kopottsággal, m: 20,5 cm
11707.

Rufpreis:
3 000 HUF

Whiskey Rep. S. Marino díszüveg, szép állapotban, m: 19,5 cm
11708.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett kis kiöntő régi vésett monogrammal. Ón keretes fedéllel, repedéssel 11 cm
11709.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bordó hámozott üveg váza. Jelzett, hibátlan 26 cm
11710.

Rufpreis:
3 000 HUF

Svéd üveg váza, hibátlan, jelzés nélkül, m: 18 cm
11711.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db Orrefors Liliom formájú masszív kristály kínáló tál. Jelzettek 20x17 cm, 16x13 cm
11712.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sárga üveg kínáló, anyagában színezett, csiszolt, kisebb kopásnyomokkal, 13x13x8,5 cm
11713.

Rufpreis:
1 000 HUF

Waterford angol kristály kínáló tál. Jelzett, hibátlan Eredeti díszdobozban 28x18 cm
11714.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bordó hámozott kristály váza. Minimális mázhibával. 28 cm
11715.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF