Gläser Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2916007
11703
445
3200
Glass-objects
Rastal 2 db csiszolt kristály korsó. Jelzett, hibátlan 17,5 cm
2915992
11704
445
Glass-objects
Csiszolt üveg flaska, üveg dugóval 23 cm
2830755
11705
445
Glass-objects
Ólomkristály csiszolt tál, apró karcolásokkal, jelzés nélküli d: 17,8 cm, m: 7,8 cm
2895142
11707
445
Glass-objects
Rep. San Marino díszüveg, minimális kopottsággal, m: 20,5 cm
2895143
11708
445
Glass-objects
Whiskey Rep. S. Marino díszüveg, szép állapotban, m: 19,5 cm
2899619
11709
445
Glass-objects
Kézzel festett kis kiöntő régi vésett monogrammal. Ón keretes fedéllel, repedéssel 11 cm
2911194
11710
445
Glass-objects
Bordó hámozott üveg váza. Jelzett, hibátlan 26 cm
2791203
11711
445
Glass-objects
Svéd üveg váza, hibátlan, jelzés nélkül, m: 18 cm 2794632
11712
445
Glass-objects
2 db Orrefors Liliom formájú masszív kristály kínáló tál. Jelzettek 20x17 cm, 16x13 cm
2598419
11713
445
Glass-objects
Sárga üveg kínáló, anyagában színezett, csiszolt, kisebb kopásnyomokkal, 13x13x8,5 cm 2921452
11714
445
Glass-objects
Waterford angol kristály kínáló tál. Jelzett, hibátlan Eredeti díszdobozban 28x18 cm
2938983
11715
445
Glass-objects
Bordó hámozott kristály váza. Minimális mázhibával. 28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF