Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 163
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2938118
31579
445
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC I. - 1899-1909" kétoldalas bronz emlékérem műbőr tokban (42,5mm) T:UNC Adamo FTC1 2897290
31580
445
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1992. "Europa 92 - Nemzetközi Világkörüli Vitorlás Verseny 1991-1992 magyar résztvevőire emlékezve / Az egységes Európáért" aranyozott fém emlékérem fa dísztokban (42,5mm) T:UNC
2922067
31581
445
3800
Numismatik
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag és bronz emlékérem (13,93g/0.800/30mm) T:XF 2941109
31582
445
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1986. "30. Nemzetközi Barátság Maraton - Szeged" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- patina, kis ph
2941111
31583
445
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, karc, kis ph
2941113
31584
445
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, kis ph
2846517
31585
445
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Al emlékérem kapszulában (32mm) T:PP fo.
2708291
31586
445
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1953. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- ph.
2756725
31587
445
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:1
2821997
31588
445
Numismatik
Lapis András (1942-) 1986. "Forma-1 Hungaroring" öntött bronz plakett (97x80x30mm) T:1-
2816655
31589
445
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1939-1943. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" egyoldalas bronz díjérem (2x) (30mm) T:1- patina
2774306
31590
445
Numismatik
Martinelli Jenő (1886-1949) 1935. "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935 / 1939. I. hely" 2db nyolcszögletű bronz díjplakett "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, egyik "1938 I." gravírozással a hátoldalon (43,5mm) T:1-,2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF