Musik Schalplatten und CD-s, DVD-s

Zahl der Lose: 460

Koncz Zsuzsa - X, Vinyl, LP, Album, Stereo, 1977 Magyarország (VG+, tok sérült)
16418.

Rufpreis:
1 000 HUF

The "Bugs" Bower Orchestra & Chorus* Featuring Ron Marshall - The Great Doctor Dolittle Songs, Vinyl, LP, Album, Stereo, Kanada (VG+, a tok enyhén sérült)
16419.

Rufpreis:
1 000 HUF

Neoton Família - Disco Party '86, Vinyl, LP, Album, 1986 Magyarország (VG+, a tok viseltes)
16420.

Rufpreis:
1 000 HUF

Various - Jesus Christ Superstar (The Original Motion Picture Sound Track Album) 2 x Vinyl, LP, Album, Reissue, Gatefold, 1973 Egyesült Államok (Az egyik lemez VG, a másik VG+ a tok sérült)
16421.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ron Gaylord And Burt Holiday - Hi! Simply Hi! Vinyl, LP, Egyesült Államok (VG)
16422.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sammy Davis Jr. - If I Ruled The World (And Other Broadway Greats), Vinyl, LP, Album, Stereo, Egyesült Államok (VG, a tok sérült)
16423.

Rufpreis:
1 000 HUF

Démis Roussos - Forever And Ever, Vinyl, LP, Album, Repress, Orange Labels, Jugoszlávia (VG)
16424.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koncz Zsuzsa - Valahol, Vinyl, LP, Album, Gatefold, 1979 Magyarország (VG+, a tok enyhén viseltes)
16425.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lester Young. Vinyl, LP. AMIGA Jazz - 8 55 499. VG+ (borítón kopásnyomokkal)
16426.

Rufpreis:
800 HUF

Wahorn András - Tengerhajózás / Seafaring. Vinyl, LP, Album. Bad Quality Records. Magyarország, 1991. EX
16427.

Rufpreis:
5 000 HUF

György Kurtág, Adrienne Csengery, Ensemble InterContemporain, Pierre Boulez, András Keller, Ferenc Csontos, Márta Fábián - Messages Of The Late R.V. Troussova - A boldogult R.V. Truszova üzenetei / Scenes From A Novel . Jelenetek egy regényből. Vinyl, LP. Hungaroton, 1986. SLPX 12776. Szöveg melléklettel. VG+ (borítón apró kopásnyomokkal)
16428.

Rufpreis:
800 HUF

Szabados - Adyton. Vinyl, LP, Album.  Krém - SLPX 17724. EX (borítón apró kopásnyomokkal)
16429.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF