Militaria

Zahl der Lose: 127

cca 1900-1915 Magyar huszár lovon, nyomat, papír, huszár feje helyére fotó helyezve, körbevágva. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 23,5x26 cm
16109.

Rufpreis:
2 800 HUF

1944 A honvédelmi miniszter körrendelete az 1914-18. évi világháborús katonai iratok rendezése, az egykorú katonai szolgálati idő, elért rend fokozatok és veszteségek (elesett, meghalt, eltűnt, megsebesült, sérült, megbetegedett, hadifogságba esett) igazolása, nemkülönben az állománytesteknél még hiányzó egykorú katonai anyakönyvi lapok beszerzése céljából. 20p.
16110.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csendőrségi lapok. Szerk.: besenyői Beöthy Kálmán őrnagy. Segédszerk.: Benedek Mihály százados. 1939. júl. 1. - szept. 15., okt. 15- dec. 22., XIX. fél évfolyam 13-18., 20-24. sz. Bp., Stádium-ny., 433-656,693-840, 843-878 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, hiányzó oldalakkal (657-692 (19. sz., 841/842.)
16111.

Rufpreis:
2 800 HUF

16112.

Rufpreis:
3 000 HUF

16113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Honvédség tiszti bocskai sapka, jelzett, jó állapotban, méret: 53
16114.

Rufpreis:
5 000 HUF

1928 Kormányzói Elhatározás: tábornoki rendfokozatot adományozása zsebelyi Horváth Gyula ny. m. kir. ezredes részére, Vitéz nagybányai Horthy Miklós (1868-1957) és Gróf körösszegi és adorjáni Csáky Károly (1873-1945) tábornok, honvédelmi miniszter saját kezű aláírásaival, koronás-nemzeti kiscímeres fejléces papíron.
16115.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Szovjet öv, sarló kalapácsos réz csat, 5,5x7,5cm, bőr övvel
16116.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tábori posta zsák, szép állapotban, 98x66 cm
16117.

Rufpreis:
1 200 HUF

6 db katonai és kemping fém csajka, kulcs, termosz, gázálarctartó
16118.

Rufpreis:
6 000 HUF

1925 Honthy-Lethenyey Béla pápai 7. honvéd huszárezred századosának hősi hamvainak haza szállításának, és temetésének értesítője.
16120.

Rufpreis:
1 000 HUF

1973-1990 Honvédelem folyóirat 1990-es 4 száma, valamint az 1973. novemberi különkiadása, változó állapotban, két borítón címkenyomokkal, egy borító foltos és rajta bejegyzéssel.
16121.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF