2000 Losonci Miklós (1929-2010) művészettörténész saját kézzel írt levele, valamint felesége Losonci Lilla (1930-) festőművész kiállítási meghívói, 5 db, közte 1 db DEDIKÁLT is.
Apáti Abkarovics Béla (1888-1957): Tanulmány. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos és sérült. 10x14 cm. Apáti Abkarovics Béla festőművész részére szóló levél hátoldalán (Munkácsi Kereskedelmi Banktól), fejléces papíron, kissé sérült és kissé foltos, hajtásnyommal, 29x20,5 cm
Tasso Marchini (1907-1936) olasz-szerb származású erdélyi festőművész autográf aláírása és olasz nyelven írt sorai Szolnay Sándor (1893-1950) festőművésznek címzett képeslapon
Magyarország története az Árpádok és Anjouk korában. Marczali Henrik (1856-1940) egyetemi tanár előadásai után. Stencilezéssel sokszorosított kézirat. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, 474 p.