Dokument

Zahl der Lose: 137

1952 Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetsége által Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) szentendrei festőművész részére kiállított igazolvány, mely szerint a kollektív műtermet látogatja. Beron Gyula (1885-1971), a műterem vezetőjének autográf aláírásával, fejléces papíron, sérült, 14x20 cm
13318.

Rufpreis:
1 600 HUF

1954 Ügyvédjelölti arcképes igazolvány + Ügyvédi kamara tevényenységi kimutatás ügyvédjelölt részére
13319.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 Fényképes horgászjegy, kispesti lakos részére, Bányaterv Horgász Egyesület tagja
13320.

Rufpreis:
1 600 HUF

1957 Oklevél Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem adományozása alkalmából, az ellenforradalom leverésében, az ország rendjének megszilárdításában kifejtett tevékenysége elismeréséül, Kádár János nyomtatott aláírásával, foltos, sérült; és visleésre jogosító okmány.
13321.

Rufpreis:
1 600 HUF

1959 Országos Kutyakiállítás grafikus oklevél, Magyar Kutyatenyésztők Országos Egyesülete, kisebb lapszéli gyűrődésekkel, 30x21 cm
13322.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1960-1980 10 db szocialista emléklap és oklevél, mind Rozsnyai (Rozsnay) Béla névre
13323.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1964-2012 2 db MNK és 8 db MK fényképes útlevél
13324.

Rufpreis:
3 000 HUF

1962 Schablik Sándor tanácsköztársasági forradalmár, munkásőr parancsnok részére kiállított dícséret, Ruzsbatzky László (1914-2005), a Munkásőrség budapesti parancsnoka autográf aláírásával.
13325.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970 Haza szolgálatért érdemérem arany fokozat adományozó oklevél Szobácsi József csepeli ny. rendőr százados részére, Benkei András belügyminiszter nyomtatott aláírásával.
13326.

Rufpreis:
1 800 HUF

1970 Balogh Sándor (1920-2000) labdarúgó és edző számára az Újpest UTE klubtól kapott emlék diploma viasz bullával, dísztokban
13327.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1970-1980 Havassy Kálmán népi ellenőr dokumentumai, elismerő oklevelei: Törzsgárda emlékjelvény adományozó oklevelek, TIT, Vöröskereszt, Békemozgalom oklevelek, stb., össz. 9 db
13328.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1970-1980 A Magyar Népköztársaság Igazságügyminisztériumának kitöltetlen, 4 db, közte 2 db ezüst törzsgárda jelvény adományozó okirat, és 2 db miniszteri dicséret.
13329.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF