Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 385

Ezüst (Ag) Tiffany 1837-es jubileumi sorozat jelzésű ékszer szett: Karreif, gyűrű, fülbevaló pár, nyaklánc, medállal. Jelzett. Össz 99 g. dobozzal
20012.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

20013.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Ezüst (Ag) art deco, gömbös lábú tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes, nettó 738 g, d: 33 cm + hozzávaló üvegbetét
20014.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Ezüst (Ag) art deco, gömbös lábú tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes 731 g d: 33 cm
20015.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Szentpéteri József antik ezüst spirituszos kávéfőző. Pest 1846. Jelzett 13 latos ezüst jellel. Mesterjeggyel. 212 g Javított. .
20016.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

20017.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüstözött ló szobor. Fa alapon, Jelzett, Egyik füle hiányzik, több helyen javított, 1939-es köszönő felirat a fa talpazaton 30x25 cm
20018.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Ezüst (Ag) art deco gyümölcsös tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes KM 401 g 32x23 cm
20019.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Szép állapotban, jelzés nélkül, d: 23 cm, nettó: 258 g
20020.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

cca 1930 Ezüst (Ag) tálca, jelzéssel, pontsoros díszítménnyel, 28x21 cm, nettó: 291 g
20021.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

20022.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

20023.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF