Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2940791
20012
445
150000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) Tiffany 1837-es jubileumi sorozat jelzésű ékszer szett: Karreif, gyűrű, fülbevaló pár, nyaklánc, medállal. Jelzett. Össz 99 g. dobozzal
2749609
20013
445
140000
2940309
20014
445
140000
Ezüst (Ag) art deco, gömbös lábú tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes, nettó 738 g, d: 33 cm + hozzávaló üvegbetét
2940308
20015
445
140000
Ezüst (Ag) art deco, gömbös lábú tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes 731 g d: 33 cm
2945752
20016
445
80000
Szentpéteri József antik ezüst spirituszos kávéfőző. Pest 1846. Jelzett 13 latos ezüst jellel. Mesterjeggyel. 212 g Javított. . 2936993
20017
445
60000
2935534
20018
445
90000
Ezüstözött ló szobor. Fa alapon, Jelzett, Egyik füle hiányzik, több helyen javított, 1939-es köszönő felirat a fa talpazaton 30x25 cm 2940285
20019
445
80000
Ezüst (Ag) art deco gyümölcsös tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes KM 401 g 32x23 cm 2939955
20020
445
55000
Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Szép állapotban, jelzés nélkül, d: 23 cm, nettó: 258 g
2945482
20021
445
55000
cca 1930 Ezüst (Ag) tálca, jelzéssel, pontsoros díszítménnyel, 28x21 cm, nettó: 291 g
2842564
20022
445
90000
2842560
20023
445
80000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF